Skye (Chloe Bennet)
Skye (fot. ©2013 ABC Studios & Marvel)

Hakerka Skye ma programowanie w małym palcu. Według jednych jest wolnym duchem, według innych niesubordynowaną anarchistką. Jednak nikt nie może jej odmówić niewiarygodnej umiejętności przechylania szali zwycięstwa na swoją stronę dzięki bystrości umysłu i wrodzonemu czarowi. Przeszłość Skye jest czymś niezwykłym w Agencji: tajemnicą.

CHLOE BENNET

Wychowała się w południowych dzielnicach Chicago w mieszanej rodzinie chińsko-amerykańskiej. Ma sześciu braci – trzech rodzonych i trzech adoptowanych (czarnoskórych i Latynosów).  Chloe jest wychowanką systemu edukacyjnego Montessori, w którym rozwinęło się jej zamiłowanie do występów i śpiewu. W wieku 15 lat została odkryta przez managera muzycznego, który podpisał z nią kontrakt i zaaranżował przeprowadzkę do Chin. W tym okresie regularnie nagrywała w Szwecji pod okiem kompozytorów i producentów odpowiedzialnych, między innymi, za sukcesy Britney Spears, Miley Cyrus, Celine Dion, Jennifer Lopez czy Madonny.

Pierwszy singiel Bennet p.t. „Uh Oh” podbił cały kraj. Dzięki temu sukcesowi została zaproszona na Zebra Music Festival, gdzie jej występy oglądało 30.000 widzów na miejscu i ponad 100 milionów przed telewizorami. Dzięki temu otworzyły się przed nią nowe możliwości: wzięła udział w wielu sesjach reklamowych i uzyskała sponsoring Nike, Ports 1961 oraz Umbro. Była też bohaterką wielu artykułów modowych i lifestylowych w chińskich wydaniach Vogue, Elle, In Style, Cosmopolitan, China Daily i innych publikacjach. 

Latem 2010 r. Bennet otrzymała pierwszą rolę jako współprowadząca program „The Nightlife” stacji TeenNick. Do jej ostatnich występów należy zaliczyć gościnny udział w „Nashville” telewizji ABC.